Джейми Карагър не може да устои да се подиграва с Гари Невил след краха на Манчестър Юнайтед с Челси
The Mirror | 2024-04-05 | 09:12:08

Джейми Карагър повдигна една от най-известните реплики на Гари Невил, за да натрупа нещастието върху Манчестър Юнайтед.

Червените дяволи претърпяха тежка загуба от Челси в четвъртък вечер, като Коул Палмър отбеляза два гола в добавеното време, за да обърне мача с главата надолу. В този момент Юнайтед водеше с 3-2 и беше на път към това, което би било решаваща победа.

Вместо това обаче, те бяха оставени да преброят цената на още едно поражение, с надеждите си да претендират за място в челната четворка. И Карагър побърза да насипе сол в раните на Невил.

Преди два месеца Невил се намеси в Челси по време на финала на Карабао Къп. След като Върджил ван Дайк вкара победния гол за Ливърпул в продълженията на Уембли, легендата на Юнайтед Невил каза: „Децата на Клоп срещу сините милиарди лири бутилки“.

Тази реплика изглежда се отнасяше до огромните разходи на Челси за набиране на персонал. Но Невил накара масите да се обърнат срещу него след сблъсъка в четвъртък, а Карагър написа в Туитър: „Работата с бутилки за милиарди паунда.“

Юнайтед също харчат много през последните години, като само Тен Хаг похарчи повече от £400 милиона в трансферния пазар. Засега изглежда, че това е много малко, тъй като Юнайтед спечели само Carabao Cup под негово управление.

Вторият му сезон начело беше нещастен, като голяма част от проблемите им бяха обобщени през последната седмица . Юнайтед водеше в 97-ата минута както срещу Брентфорд в събота, така и срещу Челси в четвъртък, и двата отбора в долната част, но стигнаха само с една точка.

КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО! Трябва ли Манчестър Юнайтед да уволни Гари Невил? Коментирайте по-долу.

Босът Ten Hag сега е под още по-голям натиск, като нещата не стават по-лесни, тъй като неговият отбор се изправя срещу Ливърпул този уикенд. И холандецът остана да оплаква загубата на концентрация в решаващ момент на Стамфорд Бридж.

„Започнахме лошо, като дадохме топката, защитавайки се зле в първите два случая. Но до този момент вече ти видях, че доминирахме в мача и се върнахме в играта, беше брилянтно как играхме и заслужавахме да спечелим този мач," каза той. "Но не можете да го раздавате, както направихме ние. .Като отбор, в такива моменти, когато става хаотично, трябва да се справяте с такива обстоятелства като отбор и ние не взехме грешни решения и не си помогнахме взаимно.

„В и извън притежанието, ние взехме лоши решения. Това определено е неуспех, но сега трябва да се справим с това, да се изправим отново и ще го направим. Ние сме издръжливи. Видяхте днес колко издръжливи сме, как се завърнахме в играта, качеството на нашия футбол.

„Но футболът е свързан с резултати и трябва да го донесете с течение на времето. Между тях, а също и преди голове, бяхме невероятни, но допуснахме неочаквани грешки. Така че индивидуалните грешки го правят лош резултат."

и получавайте ежедневната си доза съдържание на Mirror Football. Ние също така предлагаме на нашите членове на общността специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашия